Gfi LPG Dönüşüm Sistemleri
Sıralı Sistem LPG Montaj Hizmeti

Mengerler Bosch Car Service’ miz de dünyanın en kaliteli LPG sistemlerinden biri olan, Hollanda menşeli, Gfi markalı dönüşüm kitleri Mengerler kalitesi ile her marka ve model araçlara montaj hizmeti verilmeye başlanmıştır. Avrupa yakasındaki yetkili bayii olmamızın yanı sıra, en kaliteli Lpg kiti, en iyi montajla ve en iddalı fiyatlarla sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.

Neden Gfi


Otomobiller üretilirken benzin enjektörleri emme manifoldunun üzerine direkt takılır. Bilinen bütün LPG sistemlerinde emme manifolduna bir hortum takılır ve hortumun ucunda LPG enjektörü olur. Oysa GFI' de aynı benzin enjektörleri gibi LPG enjektörleri manifolda gömülür.Ar-ge si tamamlanmış, en iyi yerli ürün olmasıyla birlikte, regülatör yapısı hem araç içinde yer kaplamayacak kadar küçük, hem de alüminyum alaşımlı olması ısı miktarını istenin sürede sağlıyor, Bu sayede yakıt tasarrufunu maksimum seviyeye ulaşıyor, ürünün fiyatı da, kalitesine göre çok ekonomik olması da avantaj yaratıyor.

Gfi Bu Sayede;
 
- Performans ve güç kaybı yaşanmıyor.

- LPG enjektörlerinin direkt takılması için manifold söküldüğünden yanma odasına çapak kaçma riski yok edilir. GFI, manifold sökülmeden yapılan montajlara müsaade etmez.

- LPG taktırılmasının en önemli sebeplerinden olan yakıt tasarrufu bu sayede en üst düzeyde elde edilir. Yakıtın yanma odasına en yakında püskürtüldüğü tek sistem GFI'dir.

- Enjektörler sessizdir. 400.000 km açılıp kapanma ömrüne sahiptir.

- Garanti süresi 3 yıl/ 100.000 km.

- ECU garanti süresi  5 yıldır.

- Motor arıza ışığı yanmayacaktır.

- Yakıt tasarrufu litre bazında garanti edilecektir.

- Aracın çekişi düşmeyecektir.

- Araç ayar için servise tekrar gelmeyecektir.

- Sabah çalışma zorluğu ve yüksek devirlerde LPG ‘ den benzine geçme sorunu yaşanmayacak

- Benzin ECU’su zamanla bozulmaz, resetlenmesine gerek kalmaz.

Kalite Ve Orijinal Montaj

- Son derece kaliteli yedek parçalarla aracın orjinal yapısına en az müdahale ile montaj yapılır.

- ECU ( Elektrik Kontrol Ünitesi ) Sagem firmasına ürettirilmiştir ve sorunsuzdur. Uzun ömürlüdür.

- Filtre ve basınç sensörü Bosch firmasına ürettirilmiştir. Sorunsuz ve uzun ömürlüdür.

- Elektrik kablo tesisatı son derece sadedir. Aracın bobin kablosundan veya krank sensöründen bir tesisat çekilmez. Aracın orjinal yapısıyla oynanmaz. Arıza vermez.