Oto Kuaför
Her marka aracınızın Bakım ve tamirat sonrasında, Seramik kaplama, pasta-cila, Klima temizliği, iç detaylı temizlik, boya restorasyonu, boya koruma, güneş kontrol filmleri gibi oto kuaför hizmetimizle aracınızın çekiciliğini arttırıyoruz.

İç-Dış Yıkama ve Oto Kuaför Hizmetleri:
3M CAR CARE

İç koruma uygulamaları:
Otomobillerinizde geçirdiğimiz zaman her geçen gün artıyor. Bu doğrultuda konfor, estetik, daha gelişmiş iç alan fonksiyonları ile ilgili yenilikler karşımıza çıkıyor. Ancak kullanılan malzemeler zamanla kirleniyor ve ilk günkü görünümlerini kaybediyor.

Mengerler Davutpaşa Lokasyonunda bulunan 3M Car Care iç koruma uygulamaları plastik, vinil, kumaş ve döşeme yüzeyler için özel olarak geliştirilmiş kimyasalların kullanılmasıyla bu yüzeyleri özellikle sıvı lekelere karşı 6 aya kadar koruyor.Böylece 6 ay boyunca özellikle çamur, kahve, meyve suyu gibi leke bırakan sıvılar aracınız için risk olmaktan çıkıyor.

Seramik kaplama, Boya resorasyonu ve koruma uygulamaları:
Aracınızın dış yüzeylerinde hatalı yıkama, doğa şartları ve ufak kazalar sonucunla oluşan çiziklerin giderilmesi, boyaya parlaklığın yeniden kazandrılması ve aracın boyasının daha dayanıklı hale getirilmesi sağlanır. Aracın üzerinde uygulanacak aşamalar, boyanın matlık seviyesi, çiziklerin derinliği, aracın yaşı gibi etkenler göz önüne alınarak belirlenir. Boyanın parlaklığı restore edildikten sonra boya koruma uygulamasıyla veya Seramik kaplama ile güvence altına alınır ve süreç tamamlanır.

Detaylı Temizlik Uygulamaları:
Sıradan araç yıkama uygulamalarında dış yüzey temiziğinde sıklıkla kullanılan sabun ve deterjanlar, aslında ağır ve yağlı kirleri sökmek amacıyla üretilmiş kimyasallardır. Bu yüzden araç boyasına zarar vererek parlaklığını kaybetmesine yol açmaktadırlar. Bu kimyasalların fırça ile uygulanması ise ağır çiziklerin oluşmasının en önemli nedenidir.

Mengerler Davutpaşa Lokasyonunda hizmet veren 3M Car Care tarafından yapılan dış temizlik uygulamalarında araç yüzeyine zarar vermeyen özel kimyasallar kullanılır. Plastik, metal ve boyalı yüzeylerin temizliğinde bu yüzey tipleri için özel olarak üretilmiş farklı ürünler kullanılır. Temizlik sırasında otomobilinizin dış yüzeylerinin çizilmesini önlemek için ise mikrofiber bez kullanılır. 

Ayrıntılı bilgi iiçin LÜtfen servis danışmanımız ile iletişime geçiniz. 0212 484 34 24-27