MENGERLER OTOMOTİV

HEMEN RANDEVU ALIN

Akü Garantisi

Günümüz araçları, her geçen gün daha fazla sayıda elektrik enerjisi ile çalışan teknoloji ile donatılmaktadır. Araçların yüksek performansa sahip güvenilir enerji kaynakları ile beslenmeleri önemlidir. Akülerin modern teknoloji ile donatılmaları ve korozyona dayanıklı bir tasarıma sahip olmaları için Bosch aküler, farklı tiplerde araçlara uzun dönemler boyunca ihtiyaç duydukları enerjiyi sağlar.

Hemen Randevu Alın

Mengerler Bosch Car Service'te satın alınan ve takılan Bosch Binek Araç Aküleri, 2 yıl sınırsız kilometre garantisi ile satılmaktadır.

2 yıllık garanti süresi, montaj tarihinden itibaren başlar ve sadece akünün takıldığı araç için geçerlidir. Akü takılmadan önce, bir Bosch Car Service teknisyeni, doğru çalıştığından emin olmak için araçtaki şarj sistemini inceleyecektir. Şarj sistemiyle ilgili bir sorun varsa, garantinin geçerli olması için Bosch akü takılmadan önce şarj sistemini onarmak için Mengerler Bosch Car Service’e onay verilmelidir.

Yeni Bosch akü, araca takılmadan önce Bosch BAT 131 Akü Test Cihazı kullanılarak test edilecek ve test raporunun bir kopyası bir garanti klasöründeki satın alma faturasına eklenecektir. Garanti kapsamında bir talepte bulunurken bu üç belgenin de Mengerler Bosch Car Service’e sunulması gerekecektir. Garanti sadece Türkiye'deki Mengerler Bosch Car Service merkezlerinde satın alınan ve takılan Bosch S3, S4, S4 E, S5 ve S5 A binek araç aküleri için geçerlidir. Kiralık araçlar, şirket araçları, ticari amaçlar veya motor sporları için kullanılan araçlar bu garanti kapsamında değildir ve araç el değiştirdiğinde garanti devredilemez.

Bu garanti kapsamında bir talepte bulunabilmek için, araç, akü için satın alma faturasını ve akünün araca takıldığı anda yapılan akü testinin raporunu içeren garanti klasörü ile birlikte Türkiye'deki herhangi bir Mengerler Bosch Car Service’e götürülmelidir. Mengerler Bosch Car Service, bu garanti koşullarına bağlı olarak aküyü ücretsiz olarak değiştirecektir.

İLGİLİ HİZMETLER

İŞİNİZE YARAYABİLİR

Copyright © 2022 mengerlerboschservice.com
Bu sitede bulunan yazı, görsel ve video gibi hiçbir içerik izinsiz olarak kullanılamaz.