MENGERLER OTOMOTİV

HEMEN RANDEVU ALIN

Birinci kalite araç onarımı ve bakımı

Araç onarımlarınız veya bakımlarınız konusunda bize güvenin ve birinci kalite bir hizmet sağlayıcısına sahip olmanın avantajlarından yararlanın. En yeni ekipmanlar, yüksek nitelikli personel, yüksek kaliteli yedek parça kullanımı, profesyonel, dürüst ve müşterinin menfaatlerinin merkeze alınması Mengerler Bosch Car Service'de standarttır.

Hemen Randevu Alın

Mengerler Bosch Car Service, tüm araç bakım ve onarım işlemleriniz için güvenilir ortağınızdır.

Mengerler Bosch Car Service, yalnızca titiz standartlara göre gerçekleştirilen planlı onarım çalışmaları sağlamakla kalmaz, aynı zamanda farklı durumlara uygun bir dizi farklı bakım teklifi de sunar.

Aracınıza bakımı söz konusu olduğunda, ideal olan üretici tarafından belirtilen programa bağlı kalmaktır. Bu size tam olarak hangi işlerin ne zaman yapılması gerektiğini söyleyecektir; yani, periyodik olarak veya belirli bir km’yi tamamladığınızda.

Personelimiz sadece en yeni ekipmanlar ve eğitimlerden yararlanmakla kalmaz, aynı zamanda en yüksek standartta yedek parçalar ve malzemeler kullanmakta ısrarcıdır. Buna ek olarak, müşteri odaklı oluşumuzla gurur duyuyoruz. Bu, aracınızın bakım ve onarım gereksinimleri konusunda bize güvendiğinizde sizi dikkatlice dinleyeceğimiz, net bir şekilde iletişim kuracağımız ve tam bir profesyonel dürüstlükle hareket edeceğimiz anlamına gelir.

Aracınız sizi yolda bıraktığında veya bir kaza geçirdiğinizde, ihtiyacınız olan son şey zaten yaşadığınız rahatsızlık ve endişeyi artıracak bir onarım hizmetidir. Aksine, size soruna dair doğru bir arıza teşhisi, güvenilir bir teklif ve güvenilir bir araç onarım çalışması sunacak bir ortak istersiniz ve bunların hepsi, tam zamanında gerçekleştirilerek mümkün olan en kısa sürede yola geri dönmeniz sağlanacak şekilde olmalıdır. Mengerler Bosch Car Service ile tam olarak alacağınız şey budur.
 

Araç onarımları hakkında uzman yardımı ve tavsiyeleri için hemen en yakın Mengerler Bosch Car Service ile iletişime geçin.

Bir aracın ömrünün ilk aşamalarında, üretici tarafından belirlenen bakım gereksinimlerini takip etmek çok önemlidir. Bunun nedeni, öncelikle bu dönemde çeşitli kritik öğelerin kontrol edilmesi ve bakımının aracın sağlığı açısından kesinlikle temel bir öneme sahip olmasıdır. Ancak ikinci olarak, aracınızın garantisinin geçerliliği bu görevleri doğru bir şekilde yerine getirmenize bağlı olabilir.
 

Ancak, garanti dönemi boyunca üretici ile ilişkili olmayan bir servisten bakım hizmeti alma hakkınızın olduğunu biliyor muydunuz? Çalışma, üreticinin talimatlarına uygun olarak yürütüldüğü sürece garantiniz geçerliliğini koruyacaktır. Bu tür bir bakımın gerçekleştirilmesi için Mengerler Bosch Car Service'teki iyi donanımlı ve iyi eğitimli servis personeline güvenebilirsiniz.

İŞİNİZE YARAYABİLİR

Uzmanından Tavsiyeler - Yıllık Periyodik Bakım

“Aracınızın periyodik bakımını yaptırmanız için tek kriter kilometre değildir. Henüz bakım kilometrenize ulaşmamış olsanız bile yıllık bakım yaptırmanız, aracınızın her koşulda daha sağlıklı çalışmasını sağlar. Unutmayın, tüm ürünlerin bir ömrü vardır.”

Copyright © 2022 mengerlerboschservice.com
Bu sitede bulunan yazı, görsel ve video gibi hiçbir içerik izinsiz olarak kullanılamaz.