MENGERLER OTOMOTİV

HEMEN RANDEVU ALIN

Kış Bakımınızı Yaptırın

Karda ve buzda güvenli sürüş sağlamak için havalar daha soğumadan kış kontrolümüze güvenebilirsiniz. Uzmanlarımız en önemli bileşenleri yakından inceler ve aracınızı, kış koşullarıyla baş etmek üzere hazırlar. Her yaştaki tüm araç modelleri için, son teknoloji ürünü arıza teşhis ekipmanları, değişimde OEM standartlarıyla uyumlu orijinal yedek parçaların kullanılması kışa hazır olmanızı sağlayacak.

Hemen Randevu Alın

Kış araç kontrolleri yapan bir yer aramaya başlamak için soğuk havaların gelmesini beklemeyin. Aracınıza Mengerler Bosch Car Service'de profesyonel kış kontrolü için randevu alın ve her şeye hazırlıklı olduğunuzdan emin olun.

Kış hem otomobiller hem de sürücüler için zorlu bir zamandır. Çoğu insanın battaniye ve kürek gibi eşyaları içeren bir kış araç kiti oluşturma gibi bir kış rutini vardır. Hatta gerçekleştirilmesi gereken kış bakım görevlerinin türü hakkında genel bir farkındalığa da sahip olabilirler. Ancak çok azı bu bilgiyi uygulama konusunda tamamen kendinden emin veya heveslidir. Bir bakıma bu, mantıklı bir tutumdur; çünkü kış hazırlığı oldukça karmaşık bir konudur. Temel konuları kapsamak için bile oldukça fazla araştırma yapmanız gerekir. Sürücüler bu tür bir zaman ve çaba harcamak yerine, profesyonel bir hizmet sağlayıcıdan kış araç kontrolü talep etmeyi giderek daha fazla tercih ediyor. Ayrıca Mengerler Bosch Car Service gibi iyi donanımlı bir organizasyon, evde gerçekleştirebileceğinizden daha geniş bir kış hazırlık prosedürleri yelpazesini aracınıza uygulayabilir.

Dondurucu bir sabah vakti aracınızın yanına gelip çalışmadığını görmek son derece sinir bozucu bir deneyimdir. Ya çalışmıyordur ya da püskürtücüler donduğu için ön camı temizleyemiyorsunuzdur. Soğukta oradan oraya koşturmanın verdiği rahatsızlığa ek olarak, zaman kaybetmenin ve randevuları kaçırmanın verdiği huzursuzluk da vardır. Ayıca aracınız sizi evden uzaktayken yolda bırakırsa durum daha da kötüdür. Sadece yoldayken radyatörünüzde bir çatlak meydana geldiğini ve soğutucu akışkanı sızdırararak motorunuzun aşırı ısınmasına neden olduğunu keşfettiğiniz bir düşünün.
 

Bundan kaçınmanın en basit yolu, aracınızı Mengerler Bosch Car Service'e kontrol ettirmek ve soğuk hava koşullara hazır olduğundan emin olmaktır. Diğer şeylerin yanı sıra uzmanlarımız, aracınızın koşullar için doğru miktarda doğru antifrize ve aynı şekilde cam yıkayıcıya sahip olmasını sağlayacaktır.


Mengerler Bosch Car Service kış bakımının özellikle önemli bir parçası akü kontrolüdür. Dondurucu sıcaklıklar akülerin güç sağlama kabiliyeti üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olduğu için bunun yapılması gerekir. Akünüzün önümüzdeki soğuk mevsimin gerekliliklerine uygun olup olmadığını kontrol etmek için uzman ekipmana ihtiyaç vardır ve bu çoğumuzun evde sahip olduğu bir şey değildir. Ancak Bosch Car Service merkezlerinde standart bir araçtır.

Mengerler Bosch Car Service'in sizin için bir kış kontrolü yapmasına izin vermeniz gerektiğinin daha da önemli bir nedeni var. Çalışmayan bir araç ile uğraşmak sinir bozucu olsa da, soğuk havalarda bir kaza geçirmenin sonuçları potansiyel olarak çok daha ciddidir. Aracınızın kış hava koşullarına tamamen hazır olduğundan emin olmazsanız hayatınızı tehlikeye atabilirsiniz.
 

Aydınlatma sistemleri Mengerler Bosch Car Service kış kontrolü listesindeki en önemli öğeler arasındadır. Diğer sürücüler tarafından görülemiyorsanız, sürüş becerilerinizin ne kadar iyi olduğunun bir önemi yoktur; zor koşullarla karşı karşıya kalma ihtimaliniz yüksektir. Tam olarak çalışan ışıklar olmadan yolu ne kadar iyi görebildiğiniz sorusu da vardır. Kendinizi giderek daha yoğunlaşan bir sisin içinde yoğun bir yolda araç kullanırken bir hayal edin. Geçen yıldan bu yana ilk kez sis lambalarınızı açıyorsunuz, ancak çalışmıyorlar. Sis, önünüzde beyaz bir duvara dönüşür.


Frenler, lastikler ve diğer birçok parçanın da kış için iyi durumda olması gerekir. Kontrol listesindeki herhangi bir öğe kış hava koşullarının gerekliliklerine uygun değilse, Mengerler Bosch Car Service, uygun değişimleri yapmak için izninizi isteyecektir. Mengerler Bosch Car Service tarafından kullanılan tüm malzemeler gibi, yeni parçalar da yüksek standartta ve araç üreticisinin teknik özelliklerine uygun olacaktır.


Bu nedenle, takviminizi açın, Mengerler Bosch Car Service'den bir randevu alın ve uygun tarihin altına 'arabanın kışa hazırlanması' notunu düşün.

İLGİLİ HİZMETLER

İŞİNİZE YARAYABİLİR

Copyright © 2022 mengerlerboschservice.com
Bu sitede bulunan yazı, görsel ve video gibi hiçbir içerik izinsiz olarak kullanılamaz.