MENGERLER OTOMOTİV

HEMEN RANDEVU ALIN

Periyodik Bakım ile Güvendesiniz

Üretici garanti kapsamında kayba yol açmadan, her yaş araç modelleri ve hatta yeni araçlar için, üretici ve mobilite garantisi de sunarak ve tüm çalışmaları standart iş emri paralelinde kayıt altına alarak profesyonel servis ve bakım hizmetleri Mengerler Bosch Car Service'de.

Hemen Randevu Alın

Periyodik araç bakımı, aracını seven ve sorumluluğunu bilen araç sahiplerinin yaptırdığı, aracın ve parçaların ömrünü uzatan güvenli yolculukların olmazsa olmazı bir işlemdir. Bu kadar önemli bir işlemde seçtiğiniz servisin becerilerine ve dürüstlüğüne tam olarak güvenebileceğinizi bilmeniz gerekir. Mengerler Bosch Car Service’e gelin, içiniz rahat olsun.

Aracınızın emniyetine ve sağlığına her zaman tam olarak güvenmek istiyorsanız, onu kesinlikle düzenli olarak genel bir araç bakım servisine götürmelisiniz. Pratikte, bu yılda en az bir kez anlamına gelir. Yüksek kilometre veya yoğun kullanım durumunda bu aralık kısalır.


Uygun araç bakımını sürdürmenin en önemli avantajı, emniyetli bir araca sahip olduğunuza ilişkin mutlak güvence hissidir. Bakımı ihmal etmek veya pek tanımadığınız hizmet sağlayıcılarını kullanmak, sizi rahatsız edici şüphelerle baş başa bırakabilir ve hatta felakete davetiye çıkarıyor olabilir.


Emniyetle ilgili hususlara ek olarak, uzman bir hizmet sağlayıcıda doğru zamanda check-up yaptırmamak aracınızı %100'den daha az güvenilir hale getirebilir. Ailenizle yolun kenarında durup çekici beklediğinizi düşünsenize. Elbette kimse bu duruma düşmek istemez. Bu nedenle, aracınız için en kısa sürede bir Mengerler Bosch Car Service’ten randevu alın.

Mengerler Bosch Car Service, en üst düzeyde emniyet ve güvenilirlik sunacak bilgi ve prosedürlere sahip olduğu için tercih ettiğiniz araç bakım hizmeti sağlayıcınız olmalıdır. Bu uzmanlık kendini çeşitli şekillerde gösterir.


Öncelikle Mengerler Bosch Car Service’den bakım talep ettiğinizde mutlak titizlik ve detaylara dikkat bekleyebilirsiniz. Araç bakımına neler dahildir? Bu, kısmen aracınızın servis programına göre belirlenecektir; ancak genel olarak emniyet, güvenilirlik ve performansla ilgili sistemlere ilişkin oldukça geniş kapsamlı kontroller içerecektir. Bosch Car Service personeli, arızalanan veya aşınan tüm parçaları değiştirecek ve doldurulması gereken tüm sıvıları dolduracaktır. Yağ ve filtre değişimi standart olup iyi performansa katkıda bulunur.


Ayrıca Mengerler Bosch Car Service personeli, bakıma dahil olan adımlar için üreticilerin yönergeleri hakkında benzersiz bir bilgi birikimine sahiptir. Bu yönergelerden asla sapmazlar ve kestirme çözümlere başvurmazlar. Ek olarak, her zaman orijinal ya da eşdeğer kalitede yedek parçalar ve yüksek kaliteli malzemeler kullanacaklardır.


Son olarak, Mengerler Bosch Car Service bünyesindeki servisler dürüstlükleri ile tanınırlar. Zaman zaman gereksiz yere çıkarılmış sorunlar ve masraflar olduğundan şüphe edebilirsiniz; ancak Mengerler Bosch Car Service her zaman müşterinin menfaatlerine öncelik verir.

Periyodik araç bakımı, eski araçlar için olduğu kadar yeni araçlar için de çok önemlidir. Aracınızın yaşam döngüsünün her aşamasında, üretici tarafından belirtilen bakım programına dikkat etmeye devam etmelisiniz. Sadece yeni olduğu düşüncesinden hareketle aracınızı düzenli bakıma götürmekten asla kaçınmamalısınız.
 

Yeni otomobil sahipleri için iyi haber, aracın bakımının üreticiyle bağlantılı bir servis yerine bir Bosch Car Service tarafından yapılmasına karar verdiğinizde garantinin bundan hiçbir şekilde etkilenmeyecek olmasıdır. Bakımı garantinizle ilgili herhangi bir kayba uğramadan istediğiniz yerde yaptırmak en doğal hakkınızdır. Ayrıca, Bosch Car Service benzersiz bir uzmanlık seviyesine sahiptir; yani, büyük değer verdiğiniz yeni aracınızın bakımı tam da istediğiniz gibi en yüksek standartlara göre gerçekleştirilecektir.


Aslında, aracınızın bakımını bir Mengerler Bosch Car Service'de yapılmasını tercih ederseniz, tüm Bosch Car Service bakım paketlerinde ulusal garantiden de yararlanırsınız. Bu, üreticinin garantisine ek bir garantidir. Sonuç olarak, harika bir çifte korunma avantajına sahip olacaksınız.

İLGİLİ HİZMETLER

İŞİNİZE YARAYABİLİR

Uzmanından Tavsiyeler - Akü Seçimi

“Yarı yolda kalmamak için, doğru akü seçimi yapmak oldukça önemlidir. Start-Stop gibi özelliklere sahip olan araçlarda, sistem arızaları ile karşılaşmamak adına akü değişimi gerektiği durumlarda orijinal ölçülere sahip olan aküleri seçmek gerekir. ”

Copyright © 2022 mengerlerboschservice.com
Bu sitede bulunan yazı, görsel ve video gibi hiçbir içerik izinsiz olarak kullanılamaz.